Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Brúsky, odsávačky a zariadenia
  3. Profesionálna brúska do salónu

Profesionálna brúska do salónu

Profesionálna brúska Technické údaje: Napájacie napätie 220-240V 50-60Hz Otáčky regulovateľné do 30 000 otáčok za minútu , regulovateľný smer otáč... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Nie sme platcovia DPH
230,00 €
ks
Číslo produktu:bru1120
Kompletné špecifikácie

Profesionálna brúska

Technické údaje:

  • Napájacie napätie 220-240V 50-60Hz
  • Otáčky regulovateľné do 30 000 otáčok za minútu , regulovateľný smer otáčania ( pravý, ľavý)

Príslušenstvo: sada brúsnych nástavcov, držiak ručnej brúsky

Inštalácia: Brúska sa skladá z troch hlavných častí : ovládací panel, ručná brúska, pedál ovládania nohou

Do ovládacieho panelu zasuňte kábel ručnej brúsky a kábel pedálu ovládania.  Do ručnej brúsky zasuňte vybraný brúsny nástavec a to tak, že pootočíte pohyblivú časť ručnej brúsky doľava, uvoľní sa klieština, a po zasunutí nástavca pootočíte naspäť doprava - zaistí sa.

Používanie: Prístroj možno ovládať prostredníctvom ovládacieho panelu, alebo prostredníctvom pedálu ovládania - nohou. Želaný spôsob si volíme prepínačom na ľavej strane ovládacieho panelu (hand - ovládací panel, foot - nohou). V prípade, že máte prepínač v polohe hand, výšku otáčok volíte ručne posuvným ovládačom v strednej časti ovládacieho panela. V prípade, že máte prepínač v polohe foot, výšku otáčok rgulujete silou tlaku na pedál. Smer otáčok určujeme prepínačom v pravej strane prístroja. Bežne má byť prepínač v polohe FWD. Prepnutím do polohy REV sa zmení smer otáčok na opačný. POZOR: tento prepínač môžte prepnúť len v prípade, že sa brúska netočí. V prípade, že prepínač prepnete počas chodu brúsky hrozí poškodenie, alebo zničenie prístroja.

Údržba: Brúsku pravidelne čistite od mechanických nečistôt. Raz mesačne kvapnite do pohyblivej časti ručnej brúsky malé množstvo (3-5 kvapiek) mazacieho oleja. Pokiaľ pripájate prístroj k elektrickej sieti, majte ruky suché.  V prípade poškodenia prístroja ho odovzdajte predajcovi, ktorý zabezpečí jeho opravu v autorizovanom servise.

Tovar zaradený v kategóriách
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk